MENU
Ara
EN
Webinar

Dijital Pazarlama Stratejileri Webinarı

#İletişim Teknolojileri
09 Kasım 2021
Kaydet
Daha fazlası için kaydır
Dünya’da her geçen gün daha fazla önem kazanan, hem markaların hem de tüketicilerin daha fazla tercih eder hale geldiği dijital platformlar, dijital pazarların da gelişmesine ve buralardaki rekabetlerin de o oranda artmasını sağlıyor. İnternet üzerinde yapacağınız çalışmaları planlamak ve yıl içerisinde ne tür pazarlama çalışmaları yapacağınızla ilgili stratejiler geliştirmeniz, işinizi daha iyi yönetmenizi sağlarken, pazarlama bütçenizi de daha etkin bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.


Bu etkinliğimizde katılımcılarımızın, şirketleri için dijital varlıklarını nasıl yönetecekleri, bu yönetimde hangi konulara ihtiyaç duyabilecekleri, dijital pazarlama stratejisi hazırlarken bilmeleri gereken en önemli adımlar neler gibi konuları eğitmenimiz Hakan Akben anlatmıştır.


Ayrıca Arena olarak dijitalleşme yolunda, dijital varlıklarını yönetme konusunda iş ortaklarımıza sunduğumuz Digital Check-up projemizle nasıl bir imkan sağladığımızdan bahsettik.


Arena ve Huawei sponsorluğunda olan bu etkinliğimizde her iki markamızdan yöneticilerimiz, ekiplerimizden, proje yönetim süreçlerimizden, kurumsal çözümlerimizden vb. konulara da değinmiştir.
Paylaş

İçerikle İlişkili Markalar

Diğer Webinarlar

#İletişim Teknolojileri
09 Kasım 2021

Dijital Pazarlama Stratejileri Webinarı

Webinarı İzleyin
#Yapay Zeka
#Sürdürülebilir Enerji
+1
06 Temmuz 2021

Geleceği Şekillendiren Mega Trendler 'İş Yapış Şeklimize Etkileri'

Webinarı İzleyin
#Sürdürülebilir Enerji
#Endüstri 4.0
+1
01 Haziran 2021

Yeni Normal, Durgunluk ve İklim Değişikliği. Peki Teknoloji Bunun Neresinde?

Webinarı İzleyin