MENU
Ara
EN

Genç Yetenek

Daha fazlası için kaydır

Kariyerine En Güçlü Adımı Bizimle At!


Genç yetenekler, kariyerlerine başlayan en güçlü adımı Arena ile atıyor, teknoloji dünyasının devleri arasında yer alan Arena'nın değerleriyle deneyim kazanıyor, başarı dolu bir geleceğin anahtarını elinde tutuyor.


Neden Başvurmalısın?


Köklü ve Yenilikçi Marka

Kurulduğumuz 1991 yılından bu yana, teknolojideki öngörülemeyecek şekilde yaşanan hızlı gelişimi yakından takip etmek ve tüketici beklentilerini öngörerek doğru ürünleri, doğru zamanda, doğru kanal iş ortaklarımız ile birlikte müşterilerimize ulaştırmayı başardık. Bu başarıya ortak olabilir, uzman kadrolarımızın deneyim ve tecrübelerinden yararlanarak kendini geliştirebilir, geleceği değiştiren aktörlerden biri olarak hayallerini gerçekleştirebilirsin.


Gerçek Deneyim

Arena, sana yalnızca staj imkanı sunmaz; gerçek iş hayatını deneyimlemeni de sağlar. Bu sayede, hayatta olmak istediğin yeri ve gelecekte olmak istediğin konumu daha iyi belirleme imkanı yaratır.


Lokal ve Global

Şirketimizin %49,4 oranında hisse ile en büyük hissedarı konumunda olan Redington Ltd., 7 milyar Amerikan Doları’nı aşkın yıllık net satış geliri ile Hindistan, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin en büyük IT Ürünleri dağıtıcısıdır.


Arena ile bu sayede; kendi kurum kültürünü yaratmış, hem yerel hem de global gücü yüksek olan uluslararası bir firma ile çalışma imkanı yakalarsın.


Güçlü Takım Güçlü Sen!

İyi bir ekip, her koşulda destek veren çalışma ortamı, takım içi disiplin ve bazen de karşılaşabileceğin zorlukları ile Arena, bireysel gelişiminin yanında sosyal yönünü de besler, birlikte daha güçlü olmanın önemiyle tanıştırır.

Devamını Göster

Neler Sunuyoruz?

Fun (Birlikte Çalışma Kültürü) : Eğlenerek çalışmanın verimine inanıyoruz. Arena'da birlikte çalışma kültürü yaratarak keyifli bir ortamda etkin ve sürdürülebilir çalışma alanları oluşturuyor, hep birlikte iş ortaklarımızın memnuniyetine odaklanıyoruz.


Innovate (Yenilikçilik) : 
Türkiye'nin en yeni ve kreatif teknolojilere ulaşmasına önem veriyoruz. Çalışanlarımızın fikirlerine değer veriyor, inovatif yaklaşımlarla katma değer yaratarak Arena markasını her geçen gün ileriye taşıyoruz.


Target/Team Oriented (Gelişime Açık Olmak ve Takım Çalışmasının Önemi) : Arena'yı bir bütün olarak görüyor, alanımızda daima gelişime açık ve takım çalışmasının ön planda olduğu özgün iş modelleri yaratıyoruz.


Devamını Göster

Başvuru İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Dinamik çalışma ortamımızın bir parçası olmak için kendisinin ve ekibinin gelişimine değer veren, tecrübesini bulunduğu role yansıtabilecek profesyonellerin başvurularını bekliyoruz.Devamını Göster

Başvuru Süreci

1
...

Pozisyon ihtiyacına göre iş arama portalları üzerinden ilan yayınlanır. Açık rol için yapılan başvurular incelenerek uygun görülen adaylar ile ilk görüşmeler organize edilir.

2
...
3
...
4
...

Genç Yeteneklerimizin Hikayesi
Açık Pozisyonlar1 açık pozisyon bulundu

Genç Yetenek Programına Katıl

İyi bir ekip, her koşulda destek veren çalışma ortamı, takım içi disiplin ve bazen de karşılaşabileceğin zorlukları ile Arena, bireysel gelişiminin yanında sosyal yönünü de besler, birlikte daha güçlü olmanın önemiyle tanıştırır.
Devamını Göster