MENU
Ara
EN

Biz Kimiz ?

Daha fazlası için kaydır

Arena olarak misyonumuz ve kendimize koyduğumuz hedefimiz; Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı olarak en yenilikçi teknoloji ürün ve çözümlerini ülkemizin her bir noktasına ulaştırmaktır. 5.000’i aşkın iş ortağımız ile dünyanın önde gelen teknoloji geliştiricilerinin ürün ve çözümlerini bireysel ve kurumsal tüketiciler ile buluşturuyor, ülkemizin ve hayatımızın dijitalleşmesine önderlik ediyoruz.


Kurulduğumuz 1991 yılından beri, teknolojideki hızlı gelişimi yakından takip etmek, tüketici beklentilerini öngörerek doğru ürünleri, doğru kanal ve iş ortaklarımız ile birlikte müşterilerimize ulaştırmak en önemli kabiliyetimizdir. Bu misyonumuzu gerçekleştirebilmek için birçok ilki gerçekleştiriyor, sayısız yeniliğin altına imzamızı atıyoruz.

Devamını Göster

Tarihçe

19912000200120102015201820192020202120222023

1991 yılında 4 hissedar tarafından kurulduk.

Markalarımız

Arena olarak, Dünya’nın önde gelen teknoloji üreticilerinden 50’yi aşkın markaya ait 25.000’den fazla aktif ürün çeşidini, 5.000'i aşkın iş ortağımız ile buluşturuyoruz. 

Çözümlerimiz

Sunduğumuz yaratıcı ve yenilikçi çözümlerle tedarikçilerimizin geliştirdiği en yeni teknolojik ürünleri en hızlı ve en ucuz maliyetler ve finansal çözümler ile iş ortaklarımıza ve müşterilerimize sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Arena olarak daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla geliştirdiğimiz ve birçoğu kendi alanında ilklere imza atan Pencere, Bulutum, Paynet ve Arena Galaxy gibi hizmetlerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz.

Bulutum.com

Geleceği birlikte tasarlayalım, Arena farkıyla yarının dünyasında işinizi şimdiden bulutların üzerine taşıyalım.
Hizmeti İnceleyin

Paynet

Paynet, Arena'nın %100 iştiraki ile kurulmuş ve bugün TCMB lisansınasahip güçlü finansal altyapısı ile sektöründe lider bir ödeme aracılık kuruluşudur.
Hizmeti İnceleyin

Başarı Hikayeleri

#Veri Merkezi
#Arena Kurumsal
+3
12 Temmuz 2023

Huawei ve Entegres İşbirliği ile Hazırlanan Çağ Üniversitesi Başarı Hikayemiz

Projemize katkılarından dolayı Entegres ve Çağ Üniversitesine teşekkür ederiz.
Hikayenin devamını okuyun

Bayimiz olmak ister misiniz?

Siz de bayimiz olun, başarı ve kazanç dolu bir geleceğe birlikte yelken açalım.

Yatırımcı İlişkileri

2 Kasım 2000 tarihi itibariyle Şirket’imizin hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda halka açılmıştır. Şirket’imiz hakkında kamunun ve hissedarlarımızın değerlendirmesine sunulan bilgi ve belgelere bu başlık altından ulaşabilirsiniz. 

Arena’da Hayat

1991 yılında başlayan maceramızda; her biri alanında uzman kadromuz ile teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, tüketici beklentilerini öngörülebilir kılarak ve doğru ürünü, doğru kanallarla, doğru müşteriye ulaştırarak büyümeye devam ediyoruz. Bu misyonumuzu sürdürebilir kılmak için ilkleri gerçekleştiriyor, sayısız yeniliğin ülkemize kazandırılması için çalışıyoruz.


Arena'da Çalışma Hayatını İnceleyin    >