MENU
Ara
EN
Daha fazlası için kaydır

EXTREME NETWORKS

Marka Hakkında

Extreme Networks, 1996 yılında kurulmuş, San Jose Amerika merkezli bir teknoloji şirketidir.

Sunduğu kablolu ve kablosuz ağ sistemlerini yazılım ve analiz programları ile destekleyerek, geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 80 farklı ülkede 20.000 ‘nin üzerinde müşteride kurulu çözümleri bulunmaktadır.


Arena, EXTREME NETWORKS Türkiye Distribütörüdür






Extreme Networks, 1996 yılında kurulmuş, San Jose Amerika merkezli bir teknoloji şirketidir.

Sunduğu kablolu ve kablosuz ağ sistemlerini yazılım ve analiz programları ile destekleyerek, geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 80 farklı ülkede 20.000 ‘nin üzerinde müşteride kurulu çözümleri bulunmaktadır.


Arena, EXTREME NETWORKS Türkiye Distribütörüdür






EXTREME NETWORKS

Marka Hakkında

Extreme Networks, 1996 yılında kurulmuş, San Jose Amerika merkezli bir teknoloji şirketidir.

Sunduğu kablolu ve kablosuz ağ sistemlerini yazılım ve analiz programları ile destekleyerek, geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 80 farklı ülkede 20.000 ‘nin üzerinde müşteride kurulu çözümleri bulunmaktadır.


Arena, EXTREME NETWORKS Türkiye Distribütörüdür






Extreme Networks, 1996 yılında kurulmuş, San Jose Amerika merkezli bir teknoloji şirketidir.

Sunduğu kablolu ve kablosuz ağ sistemlerini yazılım ve analiz programları ile destekleyerek, geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 80 farklı ülkede 20.000 ‘nin üzerinde müşteride kurulu çözümleri bulunmaktadır.


Arena, EXTREME NETWORKS Türkiye Distribütörüdür






EXTREME NETWORKS Markasını Sosyal Medyada Takip Edin!

EXTREME NETWORKS Ürünleri

Erişim Noktaları

Tümünü Gör
Tümünü Gör
EXTREME NETWORKS
Erişim Noktaları

Indoor Tri Radio WiFi 6E AP (4x44) 2.4 G

EXTREME NETWORKS
Erişim Noktaları

OutdoorAP WiFi6 Triradio Dual 5GHz INT.

EXTREME NETWORKS
Erişim Noktaları

Campus Controller E1120 Appliance

Switch Aksesuarları

Tümünü Gör
Tümünü Gör
EXTREME NETWORKS
Switch Aksesuarları

10 GbE SFP+ module,MMF 26-300m, 850nm

EXTREME NETWORKS
Switch Aksesuarları

SFP 1000BASE-SX SFP, MMF 220 & 550 meter

EXTREME NETWORKS
Switch Aksesuarları

X870 Fan Module, Front-to-Back airflow

Tümünü Gör
EXTREME NETWORKS
Switchler

X435 24 port 10/100/1000BASE-T switch

EXTREME NETWORKS
Switchler

5320 48x10/100/1000Base-T ports

EXTREME NETWORKS
Switchler

VSP4900-24XE Bundle includes VSP4900-24X

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Tümünü Gör
Tümünü Gör
EXTREME NETWORKS
Erişim Noktaları

IndoorAP Dual Radio802.11ax-2x22Dual 5G

EXTREME NETWORKS
Switch Aksesuarları

Fan module for Summit X670 series switch

EXTREME NETWORKS
Switchler

VSP7400 48x10/25Gbps SFP28 ports switch