MENU
Ara
EN

Erat Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. ile İmzalanan Distribütörlük Anlaşması

18 Ekim 2022
Paylaş

Şirketimiz ile Türkiye'nin önde gelen fiber optik ve data kablo üreticisi Erat Telekomünikasyon Ltd. Şti. arasında Erat marka fiber optik ve data kablolarının, bağlantı ve sonlandırma elemanlarının ve aksesuarların Türkiye genelinde ve yurtdışında dağıtımına ilişkin distribütörlük anlaşması imzalamıştır.

1998 yılında kurulan ERAT KABLO Kayseri'de yer alan 10.000 m2 alandaki entegre tesislerinde, kendi bünyesinde Data&Lan Kablo ve Aksesuarları, Fiber Optik Kablo ve Aksesuarlarını üreten Türkiye'nin TEK; Avrupa'nın sayılı üreticilerinden birisidir.

Fiber optik ara bağlantı kabloları (pigtail, patch cord), fiber optik kablo ek kutuları, fiber optik sonlandırma ekipmanları (rack/duvar tipi patch paneller) , fiber optik aksesuarlar, bakır Data&Lan kabloları (Cat5, Cat6, Cat7) , bakır data patch cord kablosu, bakır data sonlandırma panelleri ve bakır data sonlandırma ekipmanlarını üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek Telekomünikasyon sektörünün tamamına hitap eden çok geniş̧ bir ürün yelpazesine sahiptir.

Erat Kablo ile yapılan anlaşmanın Şirket'imizin satışlarına yıllık 10 Milyon ABD Doları üzerinde katkı sağlaması beklenmektedir.

Pay sahiplerinin ve Kamunun bilgisine sunulur.

İlgili KAP Linki:

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1072669

Paylaş

Tüm Haberler