MENU
Ara
EN

Arena’dan İş Ortaklarının Dijital Kimliklerini Geliştirmek için Özel Hizmet Paketleri: “Digital Check-Up”

01 Kasım 2021
Paylaş

Arena’dan İş Ortaklarının Dijital Kimliklerini Geliştirmek için Özel Hizmet Paketleri: “Digital Check-Up”


Türkiye’nin lider teknoloji dağıtıcısı Arena, iş ortakları için özel olarak hazırladığı yeni bir projeye imza attı. İş ortaklarının daha hızlı büyümesi ve gelişmesi için Digital Check-Up hizmeti sunmaya başlayan Arena, 1 senelik sözleşme taahhütü yapan tüm iş ortakları için ücretsiz digital check up uygulamaya başlıyor.


Bu uygulama ile birlikte Arena’nın iş ortaklarının dijital ve sosyal platformlardaki durumları analiz ediliyor, akabinde detaylı bir dijital reçete ile problemler iyileştiriliyor.


Ücretsiz Özel Dijital Analiz


Arena, “birlikte güçlüyüz” mottosu ile iş ortaklarının artık günümüzde kaçınılmaz olan dijital pazarlama ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıkıyor. Şirket, “Digital Check-Up Hizmeti” ile öncelikle, iş ortaklarının ihtiyaç duyduğu dijital pazarlama hizmetlerini belirlemek için dijital kanallarda hedef kitleleri, sektör ve dijital varlıkların tüm analizlerini detaylı olarak yapıyor.


Bununla birlikte iş ortağının dijital vitrini olan web sitesindeki tasarım, içerikler, teknik hatalar, performans durumu, fonksiyon ve kod yapısını analiz ederek bayinin ihtiyaçlarını belirliyor.


Sosyal medya süreçlerini detaylı şekilde analiz ederek doğru stratejilerin belirlenmesine destek oluyor. Arama motoru optimizasyonunu iyileştirerek bayilerin Google gibi arama motorlarında daha ön sıralarda görünmesini sağlayarak performans, bütçe optimizasyonu için dijital reklam yönetimi hizmetini veriyor. Ayrıca, Arena tarafından yapılan detaylı analiz neticesinde çıkarılan tüm olumsuzluklar, eksiklikler ya da hatalar dijital reçete ile iyileştiriliyor. Hizmete sunulan paketler şöyle:


Digital Check Up Paketleri


• Check – Up Paketi: Gerekli tüm analizler Arena tarafından yapılıyor ve iş ortaklarına detaylı olarak raporlanıyor. En efektif paketin seçilmesi için dijital reçeteler Arena tarafından hazırlanıyor.


• Wake – Up Paketi: Hedef kitlenin belirlendiği bir uyanış paketi olarak tasarlanan Wake-Up Paketi ile iş ortaklarının dijital dünyayla iletişime geçmesi için Arena tarafından bir uzmanlık desteği sunuluyor.


• Grow – Up Paketi: İş ortaklarının büyümesi için sosyal medya, web sitesi, Google reklamları ve SEO hizmetleri için gerekli bilgilendirmeler ve yardımlar Arena tarafından analiz edildikten sonra, gerekli destek sunuluyor.


• Power – Up Paketi: Dijital iletişimin en güçlü sonuçlarını elde etmek için çok yönlü kanalların kullanılması ve iş ortaklarının hızlı büyümesi için gerekli çözümleri sunuyor.


• Ekstra Paket: Ekstra hizmetler ile iletişim stratejilerinin güçlendirilmesi hedefleniyor. İş ortaklarının daha güçlü ve daha gelişmiş olması için Arena tarafından tüm özel hizmetler sunuluyor.


Detaylı bilgi için:
https://www.pencere.com/Doc/DigitalCheck-up_LP/index.htmlPaylaş

Tüm Haberler